Geriausi 2010 metų darbuotojai

Spausdinti -

Geriausių darbuotojų dešimtukas:               Alytaus regiono koordinatorius JUOZAS VABUOLIS

                                                                    Utenos regiono koordinatorė ARGINA RAČINSKIENĖ

                                                                    Komercijos direktorė LINA SINKEVIČIENĖ

                                                                    Pardavimo grupės vadovas GYTIS ČIŽAS

                                                                    Pasiuntinių koordinatorė JANINA VAITONIENĖ

                                                                    Apskaitos grupės vadovė NELĖ PODLECKYTĖ

                                                                    Buhalterė-kasininkė NATALIJA ONIŠČENKO

                                                                    Apskaitininkė ANA ŽEVUSKA

                                                                    Personalo vadovė RIMA MEŠKELIENĖ

                                                                    Korespondencijos tvarkymo grupės vadovė DANGUOLĖ SKEBIENĖ

 

 Generalinė direktorė Birutė Jagminienė ir geriausias metų darbuotojas JuozasVabuolis

 

Maloniausias darbuotojas:                          Verslo plėtros direktorė AUŠRINĖ ČEPAUSKIENĖ

                                                                    Personalo vadovė Rima Meškelienė

                                                                    Logistikos skyriaus vadovė Aušra Frankinaitė

                                                                    Pardavimų grupės vadovas Gytis Čižas

                                                                    Kaune regiono direktorė Aušra Kubilienė    

   

     

Maloniausias darbuotojų penketukas      
                           

Kūrybiškiausias darbuotojas:                       Komercijos direktorė LINA SINKEVIČIENĖ

                                                                    Verslo plėtros direktorė Aušrinė Čepauskienė

                                                                    Apskaitos grupės vadovė Nelė Podleckytė

                                                                    Logistikos skyriaus vadovė Aušra Frankinaitė

                                                                    Klaipėdos koordinatorė Jovita Gabalytė

                                                                                                

Kūrybiškiausių darbuotojų penketukas

 

Geriausias metų strategas:                         Pardavimų grupės vadovas GYTIS ČIŽAS

                                                                   Logistikos skyriaus vadovė Aušra Frankinaitė

                                                                   Archyvarė Danuta Savickienė 

                                                                   Personalo vadovė Rima Meškelienė

                                                                   Buhalterė kasininkė Natalija Oniščenko      

                                                                                                                    

Geriausių strategų penketukas 

 

Darbščiausias darbuotojas:                       Logistikos skyriaus vadovė AUŠRA FRANKINAITĖ

                                                                  Apskaitos grupės vadovė Nelė Podleckytė

                                                                  Logistikos skyriaus vyr. koordinatorė Palmira Stasevičienė

                                                                  Korespondencijos tvarkymo grupės vadovė Danguolė Skebienė

                                                                  Apskaitininkė Ana Ževuska

 

Darbščiausių darbuotojų penketukas

 

Metų meistras:                                           Kurjerių koordinatorė JANINA VAITONIENĖ

                                                                  Komercijos direktorė Lina Sinkevičienė

                                                                  Alytaus regiono koordinatorius Juozas Vabuolis

                                                                  Korespondencijos tvarkymo grupės vadovė Danguolė Skebienė

                                                                  Utenos regiono koordinatorė Argina Račinskienė

 

 Meistriškiausių darbuotojų penketukas